Ako môžete pomôcť

Podpíšte našu internetovú petíciu

Pripojte sa k tisícom ľudí, ktorí vyjadrili svoj nesúhlas s prenasledovaním Falun Gongu podpisom internetovej petície.

Buďte informovaní a pomôžte nám informovať iných

Budeme radi, ak nám pomôžete so šírením informácií cez sociálne siete, či už na facebooku, twitteri a inde. Môžete tiež šíriť naše videá. Ak máte záujem dostávať čerstvé správy, prihlásite sa na odber nášho Newsletter-a.

Podpíšte petíciu na našich akciách

Petícia v papierovej forme je dostupná na našich petičných akciách, avšak ak máte záujem pomôcť nám zbierať na ňu podpisy, je tu k dispozícii petičný hárok(DOC, PDF), ktorý si môžete vytlačiť a nechať podpísať ďalším záujemcom. Takúto petíciu potom ďalej predkladáme našim štátnym predstaviteľom, so žiadosťou, aby vykonali všetko čo je v ich silách na zastavenie prenasledovania Falun Gongu v Číne.

Podpísané petičné hárky prosím zašlite na adresu: Slovenská asociácia Falun Gong, Šuňavcova 5, 83102 Bratislava.

Odfoťte sa s odkazom podporujúcim Falun Gong

Budeme radi, ak sa s nami odfotíte na našich akciách, pri našich plagátoch, alebo aj sami s odkazmi na podporu Falun Gongu. Takéto fotky budeme zverejňovať v špeciálnej sekcii na našom webe a na sociálnych médiách.

Zložte svoj lotosový kvietok a darujte ho

Spravte známym lotosový kvietok (tu je návod) a darujte ho svojim známym na vyjadrenie solidarity s prenasledovanými praktizujúcimi Falun Gongu v Číne.

Pozrite si filmy s tematikou Falun Gongu

Filmy s tematikou prenasledovania Falun Gongu sú už niekoľko rokov premietané v rámci filmového festivalu "Jeden Svet". Filmy "Svedomie Číny: Príbeh Gao Zhi Shenga" a "Hard to believe: Ťažko uveriteľné" sú voľne dostupné (s českými titulkami) na adrese https://tv.faluninfo.net/sk/.

Pin It
© Copyright Slovenská Asociácia Falun Gong 2020.

Search