New York (FDI) - Informačné centrum Falun Dafa nedávno získalo fotografie, ktoré poskytujú znepokojujúce dôkazy o mučení pod záštitou úradov v Číne. Fotografie odhaľujú strašné zmrzačenie pŕs nasledovníčky Falun Gongu pani Wang Jün-ťie, mesto Ta-lien, provincia Liao-ning a prezrádzajú pokračujúce násilie páchané v Číne proti praktizujúcim Falun Gongu. (fotografie - pozor, nevhodné pre deti a pre citlivých ľudí)

Wang sa stala väzňom svedomia 14. mája 2002, keď ju polícia zatkla na jej pracovisku. Polícia neuviedla dôvod zatknutia, iba povedali, že Wang je súčasťou Falun Gongu

V čase keď bola pani Wang zadržiavaná, podľa očitých svedkov a ľudí blízkych Wang v Číne, dozorcovia v pracovnom tábore Ma-san-ťia údajne bránili pani Wang v spánku, vystavili ju väzenským živlom, priviazali a zavesili ju, zamkli ju na záchode na viac ako mesiac a fyzicky ju bili. Tiež musela vykonávať nútenú prácu, približne 300 hodín do mesiaca. Pri jednej príležitosti pani Wang bili a kopali väzenskí dozorcovia šesť hodín.