Komentáre, ktoré zanechali ľudia pri podpise petície proti prenasledovaniu Falun Gongu

Ďakujeme všetkým, ktorí podporili našu petíciu proti prenasledovaniu Falun Gongu v Číne. Za minulý rok na nej pribudlo asi 600 podpisov, čím sa celkový počet podpisov vyšplhal na 2056. K tomu treba ešte prirátať viac ako 5.000 podpisov na petičných hárkoch v písomnej podobe, ktoré pravidelne odovzdávame štátnym orgánom. Naposledy sme ich odovzdali na úrade vlády pri príležitosti návštevy nášho premiéra, pána Fica, v Číne. Hoci zatiaľ nemáme správy, že by niekto zo Slovenska otázku prenasledovania Falun Gongu a existencie koncentračných táborov v Číne predložil pri oficiálnych rozhovoroch s Čínskou stranou, budeme sa o to naďalej usilovať, keďže veríme v princíp, že dobro nakoniec zvíťazí.

Ďalej uverejňujeme komentáre, ktoré zanechali ľudia pri podpise petície proti prenasledovaniu Falun Gongu v Číne.Ruský spisovateľ Varlam Šalamov, autor Kolymských poviedok (próz s tematikou sovietskych koncentračných táborov) varuje: "na svete sa môžu vynoriť ďalšie formy pekla". Beriem vážne jeho varovanie a pridávam sa k petícii za dodržiavanie ľudských práv v Číne.

Anna H., prekladateľkaChcem pomôcť zastaviť brutálne potláčanie Falun Gongu v Číne a podporujem slobodné praktizovanie princípov Pravdivosť, Súcit a Znášanlivosť

Lucia, žiačkaNa tú hrôzu niet slov. Len nemý výkrik.

Andrea DobošováDúfam, že to pomôže.

D. FabianováTo, čo sa deje momentálne v Číne nie je len vecou Číny, ale aj nás ostatných. Mali by sme sa nad tým zamyslieť a pokúsiť sa pomôcť ako to len pôjde. Cení sa aspoň pokus.

Sabína Sadloňová, študentkaDúfam, že môj hlas pomôže k správnej veci, k tomu, aby tie tábory zničili. Držím palce!

Zuzana Morozová; študentkaDnes som sa dozvedela tieto strašné skutočnosti o praktikách čínskej vlády prostredníctvom letáku, ktorý mi dala jedna veľmi milá pani menom Čen, s ktorou som sa zoznámila v práci. Som šokovaná, akým spôsobom vláda v Číne prenasleduje jej občanov a koľko ľudí žije v strachu o svoj život a rodinu. Je to pre mňa veľmi veľký šok. Zároveň dúfam, že ľudia, ktorí sa rozhodli prehovoriť sa nezľaknú a bude odvážne pokračovať v šírení týchto informácii o brutálnych praktikách čínskej vlády.

Držím im palce a dúfam, že budem mať v budúcnosti možnosti ako čo najviac pomôcť v šírení tejto osvety tým, že ako administratívny pracovník budem oslovovať čo najviac ľudí a upozorňovať ich na súčasnú situáciu v Číne. Ďakujem všetkým, ktorí sa podieľali na vytvorení tejto internetovej stránky, ktorá aspoň do určitej miery odhaľuje momentálny stav v tejto krajne. Ešte raz ďakujem a držím nám všetkým palce...

Alexandra Bohovičová, administratívna pracovníčkaVerím, že táto hrôza sa čoskoro skončí a dúfam, že raz príde ten deň, kedy už nikto nebude musieť takto trpieť kvôli svojmu vlastnému svedomiu.

Jana Bieliková; študentkaVeľmi by som chcela pridať k podpisu aj odkaz. Ale nemôžem. Strašné.

Veronika Kozáková; študentkaNevzdávajte sa.

Jana Bereščíková; študentka...toto dokážu robiť ľudia ľuďom? !!!

Kristína Štechová; študentkaDržím vám palce... prosím pomôžte tým ľuďom v Číne ... úplne odsudzujem to, čo sa tam robí, nemôžem uveriť, že koncentračné tábory sú stále tu ...

Marianna Berdisová; študentkaToto je jedna z vecí, ktoré absolútne nechápem, že je to vôbec možné, obzvlášť keď o tom vedia ľudia z celého sveta:(

Zdeněk Mikulec; študentJednoznačne podporujem: Stop vyberaniu orgánov!!!

Štefan Ondočko; KonštruktérPremôcť zlé návyky možno len dnes, nie zajtra.

Dana Mazáková; študentkaDúfam, že Vám aspoň touto troškou pomôžem zastaviť to barbarstvo.

Adela Leláková; učiteľkaNesúhlasím s mučením ani s iným útlakom. Som zásadne proti krutému utlačovaniu obyvateľov Číny.

Radoslava Semanová; študentkaTo je totálne brutálne!!!

Vladimír Petrišák; nezamestnanýSloboda ľudskému duchu.

Tomáš Imrich; študentJe to smutné, čo dokážu ľudia hyeny pre peniaze.

Daniela Uhlíková; mzdárkaSom z celej situácie zhrozená, že sa vôbec v roku 2006 niečo takéto na svete deje

Magdalena D'ArcyStooooooooooooooopp

Marcel; školákJe to smutné, čo všetko sa robí na svete...... ):

Beáta Nagyová; študentkaJe strašné, že sa niečo také na svete deje a tak málo ľudí o tom vie. Pripadá mi to ako druhá svetová uzavretá vo vákuu. Dúfam, že týmto naozaj pomôžem.

Zuzana Holodová; študentkaMalo by sa s tým prestať.

Michal Kacinetz; študentNech to už skončí!!

Zuzka Leonová; študentkaJe to otrasné, čo sa to deje vo svete. A v dnešnej modernej civilizácii považujem takého zaobchádzanie s ľuďmi za nanajvýš NEMOŽNÉ....

Barbora Peštová; študentkaJediná vec, potrebná pre víťazstvo zla je to, aby dobrí ľudia nerobili nič.

Jozef J.; študentTo čo je za obdobie, čo sú to za ľudia, aaa... To nie sú ľudia, to sú obyčajné bezcitné sv..., veď nech si každý žije svoj vlastný život. A otázka, prečo by sa to nemohlo robiť, ja to vykonávam už 5 mesiacov a je to super. Kvôli nejakému čínskemu bl... budú všetci trpieť, no určite, však ja mu ukážemmmmm.

Ľudmila Pavličková; študentkaVerím, že pomôžem....

Radoslava Tóthová; Absolventka praxeJa osobne tiež prevádzam meditačný systém Falun Gong. Je to nádherné. Ďakujem.

Katarína DudováTeror treba vždy zastaviť

Michael Achberger; študentZastavme hrôzy páchané na nevinných !!!

Andrej Holik; analytikZastavte tento brutálny čin!!!!!!!!!!

Gabriela Sováryová; študentkaNech už ľudia akokoľvek mávajú rukami, nemôžu ich za to predsa zabíjať !

Tóno ZemanSom zhrozená a vyjadrujem svoj hlboký nesúhlas so zaobchádzaním s členmi FG:(

Anna Katocsová; študentkaTo, čo som videla, je strašné.

Mária Bachnová; štátny zamestnanecSom veľmi rád, že môžem aspoň malou drobnosťou pomôcť tým, ktorí sa snažia o to, aby tento svet bol lepším a krajším.

Miroslav Binka; ZM-1

Pin It
© Copyright Slovenská Asociácia Falun Gong 2020.

Search