Cvičenia a litaratúra

Cvičenia

Falun Gong obsahuje súbor piatich cvičení, z ktorých prvé štyri sa cvičia v stoji a piate je meditácia v sede. Pohyby sú plynulé, jemné a pomalé. Samotné cvičenia sú ľahko naučiteľné a môžu ich cvičiť ľudia všetkých vekových kategórií. Na webstránke sk.falundafa.org nájdete videoklipy, na ktorých demonštruje cvičenia zakladateľ Falun Gongu, pán Li Chung-č'.

Najrýchlejší spôsob ako sa naučiť cvičenia je spojiť  sa s najbližšou kontaktnou osobou, ktorá vám ich rada predvedie a vysvetlí. Zoznam kontaktných osôb nájdete na tejto adrese.

Literatúra

Knihy Čuan Falun a Falun Gong, spolu s inštruktážnym DVD vyšli v slovenskom jazyku vo vydavateľstve CADPress, tel. (02) 6436 9928 / 0903 159 404, kde je možné si ich objednať. Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

CAD Eshop: Čuan Falun - http://www.cadpress.cz/cadpress/eshop/0/3/5/7611-Cuan-Falun

CAD Eshop: Falun Gong - http://www.cadpress.cz/cadpress/eshop/0/3/5/7555-Falun-Gong-Slovensky

Knihy v ďalších jazykoch nájdete tu. Úplný zoznam literatúry Falun Gongu preloženej do Slovenčiny sa nachádza na webstránkach http://sk.falundafa.org. Na týchto stránkach sú dostupné aj originálne texty kníh (v čínštine) a preklady kníh do ďalších jazykov.

Pin It
© Copyright Slovenská Asociácia Falun Gong 2020.

Search