Majster Li Hongzhi sa zúčastnil Konferencie Fa vo Floride 2001


(Clearwisdom.net) Konferencia zdieľania kultivačných skúseností Falun Dafa Florida 2001 bola slávnostne otvorená na Univerzite v Južnej Floride, Tampa, 29. decembra 2001. Zúčastnilo sa jej viac ako 600 čínskych a západných praktizujúcich z USA, Kanady, Kórey, Japonska, Taiwanu, Švédska, Anglicka a Nemecka. Niektorí západní praktizujúci, ktorí mierumilovne apelovali na Námestí Tiananmen v Pekingu hovorili o tom, ako sa ich úroveň xinxingu a ich pochopenie ako lepšie dobehnúť proces nápravy Fa zlepšilo po tejto akcii. Niektorí praktizujúci z umeleckých a literárnych kruhov zdieľali svoje skúsenosti s použitia rôznych prostriedkov na šírenie Dafa vo verejnosti.

   

Konferenčná sála Majster prednáša
Majster prednáša

Keď o 14:20 hod. usporiadatelia ohlásili že na konferenciu prišiel ctený Majster Li, publikum ho prijalo búrlivým potleskom. Majster Li zdôraznil žiakom dôležitosť štúdia Fa, vysielania spravodlivých myšlienok, objasňovania pravdy ľuďom vo svete, a dôležitosť pozerania sa dovnútra keď sa učeníci Dafa stretnú s problémami. Z jeho prejavu mohli žiaci cítiť Majstrov nesmierny súcit. Praktizujúci si uvedomili, že ako sa blíži náprava Fa ľudského sveta, každý by si mal vážiť každú sekundu a minútu, pilne študovať Fa a čo najlepšie využiť svoj čas na objasňovanie pravdy a ponúknutie spásy viacerým ľuďom. Popoludní praktizujúci trikrát vysielali spravodlivé myšlienky spolu s praktizujúcimi vo svete aby vyhladili všetko zlo ktoré poškodzuje  Dafa.

   

Ranné skupinové cvičenie
Praktizujúci hovorí o svojich skúsenostiach z aktivít "SOS - zachráňte praktizujúcich v Číne"

Bratia zdieľajú svoje skúsenosti

Ráno 30.decembra pokračovali účastníci v zdieľaní si svojich skúseností. Popoludní sa uskutočnilo prvé divadelné predstavenie, v ktorom účinkovali praktizujúci z hudobných a umeleckých kruhov. Po prvýkrát umelci praktizujúci Dafa použili formu umeleckého prevedenia aby prejavili dôstojnosť a posvätnosť Dafa, brutálne prenasledovanie učeníkov Dafa, a veľký súcit a znášanlivosť, ktorú učeníci Dafa preukázali počas prenasledovania. Konferencia bola zakončená chórom "Náprava Fa prichádza na Tiananmen" a "Falun Dafa je dobrý".

   

Duet flauta, čelo: "Óda na Lotosový Kvet" Sólový tanec: Červená sviečka"
Tenorové sólo: Nasledovanie Učiteľa pri náprave Fa"
Pin It
© Copyright Slovenská Asociácia Falun Gong 2020.

Search